top of page

DOZOWNIK DOSATRON D3GL2

 

 

Dane techniczne:
- Maksymalny roboczy przepływ wody dochodzi do 3 m3/h, bez zwiększenia częstotliwości działania oraz bez strat przy ładowaniu; zostaje zachowany przepływ przy uruchomieniu 10 l/h.
- Precyzyjna, stopniowa i elastyczna regulacja dozowania od 0,2 do 10% (wydatek wtryskiwania 0,02 do 300 litrów ) w zależności od modelu.
- Większa zdolność do zasysania produktów lepkich (proszki w roztworze lub ciecze).
- Silnik z różnicowym tłokiem hydraulicznym, maksymalnie uproszczony (17 części zamiast 52-jak poprzednio), według 2 nowych patentów Dosatron. Projekt nie zawiera żadnej metalowej części; jego uproszczona koncepcja opiera się o system otwierania zaworów wykorzystujący sprężynującą listwę z termoplastiku.
- Większa niezawodność i dłuższy okres eksploatacji ze względu na mniejszą ilość ruchomych części.
- Niezwykła łatwość montażu/demontażu silnika (jest to możliwe od góry lub od dołu, nie są potrzebne żadne narzędzia) zapewnia szybkość i prostotę czynności konserwacyjnych.

 

 

 

Dosatron D3GL2 to najnowszej generacji bezprądowy dozownik proporcjonalny. Urządzenie, instalowane bezpośrednio w sieci wodociągowej, dodaje w sposób proporcjonalny, zależny od objętości wody i równomierny nawóz do wody służącej do nawadniania.


 

 

 

 

 

bottom of page