top of page

Nasza oferta

Firma Dropinex to nie tylko sklep i hurtownia z systemami nawadniającymi. Naszym celem jest projektowanie, montaż i obsługa automatycznych systemów nawadniania. Decydując się na wybór naszej firmy, możesz skorzystać z naszej wiedzy w projektowaniu, doświadczenia w montażu nawodnienia, ale także liczyć na pomoc w nauce korzystania z nowego systemu.
Projekty Nawodnienia

Zanim zakupisz instalację nawadniającą, warto zacząć od wykonania jej projektu. Wykonujemy projekty według własnej wiedzy i doświadczenia, biorąc pod uwagę Państwa wymagania. W projekcie nawodnienia zawsze wybieramy produkty działające ekonomicznie, które dostarczają optymalne dawki wody maksymalizując jej efektywność.

Zakładanie Nawodnienia

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, montaż wykonujemy szybko i sprawnie. Podczas pracy szczególnie uważamy na wygląd Państwa ogrodu, wszystko pozostawimy w stanie który zastaliśmy. Do naszych usług należy również modernizacja nawodnienia wykonanego przez inną firmę.

Sklep

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie stacjonarnym. W naszej ofercie można znaleźć automatyczne systemy nawadniania, systemy 

i urządzenia nawadniające oraz zraszacze. Jesteśmy także importerem takich firm jak: Hunter, Rain-Bird, Orbit, Rain Spa oraz Dosatron.

 

Serwis

Zapewniamy pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń zakupionych w naszej firmie. Wymieniamy zraszacze, naprawiamy usterki, czyścimy elektrozawory, programujemy sterowniki nawadniające. Prowadzimy serwis jesienny/zimowy i wiosenny/letni systemów nawadniających. Specjalizujemy się również w naprawie dozowników firmy Dosatron.

bottom of page